Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Październik 2021    |    Imieniny obchodz: Wioletty, Serafina, Felicjana

X PIKNIK RODZINNY

Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z Filią w Brzegu po raz dziesiąty zorganizowała Piknik Rodzinny. Uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowali urozmaicony program artystyczny. W programie obok występów młodzieży w ciekawych aranżacjach muzycznych znalazły się również pokazy strażackie przygotowane przez OSP Pęczniew. Wszyscy mogli także obejrzeć wystawę prac plastycznych naszych uczniów. Nie zabrakło konkursów oraz dmuchanych zamków. Podziękowania należą się wszystkim organizatorom oraz  rodzicom, którzy jak co roku zaangażowali się w organizację Pikniku Rodzinnego. Rodzice przygotowali między innymi stoiska gastronomiczne z kiełbaskami oraz ciastami, był popcorn i wata cukrowa. Jak to  na prawdziwym pikniku bywa, wszystkie miejsca były wypełnione gwarem świetnie bawiących się gości, uczniów z rodzinami, pracowników szkoły oraz mieszkańców naszej gminy, wśród których był wójt Marcin Janiak. Radość na twarzach dzieci i dorosłych świadczy o tym, że impreza była udana. Wspólna zabawa nie odbyłaby się bez ogromnego zaangażowania wielu osób, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy.